Banner
Banner

AA STUDIO KOMBIKO – producent stoisk targowych


Witamy na naszej stronie internetowej!

AA STUDIO KOMBIKO to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, która oferuje szeroki wachlarz usług wystawienniczych oraz usług reklamowych. Prowadzimy studio targów, zajmujące się budową stoisk targowych, a ponadto studio reklamy, odpowiedzialne za wykonanie różnego typu form reklamowych.

Projekt i budowa stoisk targowych

Jesteśmy znani z tego, że przygotowujemy oryginalne i wysoce estetyczne projekty stoisk wystawienniczych oraz z tego, że przy wykonaniu systemowej zabudowy stoisk korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Bardzo chętnie przyjmujemy zamówienia na realizację nietypowych zabudów stoisk. Zawsze ze zrozumieniem podchodzimy do oczekiwań naszych klientów dotyczących tego, jak ma wyglądać i jak ma zostać wyposażone stoisko targowe. Na początku proponujemy wykonanie profesjonalnego projektu graficznego zabudowy targowej, a dopiero po jego zaakceptowaniu przystępujemy do działania.


Zabudowy targowe – szeroki zakres prac

Współpraca z nami nie kończy się na budowie stoiska targowego. Zajmiemy się również jego kompletnym wyposażeniem – od elementów umeblowania i oświetlenia po montaż sprzętu audiowizualnego. Zapewniamy też profesjonalną pomoc w zakresie organizacji obsługi stoiska wystawienniczego oraz w zakresie organizacji całego przedsięwzięcia, jakim jest udział w targach.

Równie ciekawa i rozbudowana jest nasza propozycja dotycząca przygotowania form reklamowych. Drukujemy materiały na bilbordy i banery reklamowe, wykonujemy szyldy informacyjne i firmowe z zastosowaniem trójwymiarowych liter, przygotowujemy wydruki na witryny sklepowe i pojazdy.

Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Plewiskach koło Poznania, jednak do współpracy zapraszamy klientów z różnych regionów Polski. Jesteśmy przekonani, że nasza różnorodna oferta spełni wszystkie Państwa oczekiwania!


wtf

Stoiska targowe