Stoiska na targi – kontakt z firmą AA STUDIO KOMBIKO

AA STUDIO KOMBIKO to znany i ceniony producent stoisk targowych spod Poznania. Projektujemy i wykonujemy zabudowy targowe. Realizujemy również zamówienia na nietypowe zabudowy stoisk. Obok usług wystawienniczych świadczymy też usługi reklamowe.

Nasza oferta jest bardzo różnorodna i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią. Każde zamówienie stanowi dla nas wyzwanie! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Skontaktuj się z nami:

promocja@aastudio.com.pl

Tel. 506 385 632

 

STUDIO TARGÓW                                                                                                                           STUDIO REKLAMY

Małgorzata Zawarta
telefon:+48 618 604 920
kom.:+48 506 644 774
e-mail: m.zawarta@aastudio.com.pl

Jakub Marcinkowski
telefon:+48 618 604 905
kom.:+48 508 629 377
e-mail: jakub@aastudio.com.pl

Magdalena Góra
telefon:+48 618 604 902
kom.:+48 516 144 118
e-mail: marketing@aastudio.com.pl

Grzegorz Łukszo
telefon:+48 61 8604 904
kom.:+48 509 993 293
e-mail: grzegorz@aastudio.com.pl

Jakub Klawitter
telefon:+48 61 8604 916
kom.:+48 507 046 537
e-mail: j.klawitter@aastudio.com.pl

Tomasz Stachowiak
telefon:+48 618 604 929
kom.:+48 661 602 441
e-mail: t.stachowiak@aastudio.com.pl

Marta Mikołajczak
telefon:+48 61 8604 913
kom.:+48 502 503 840
e-mail: m.mikolajczak@aastudio.com.pl

Marek Mazur
telefon:+48 618 604 914
kom.:+48 509 993 296
e-mail: mazur@aastudio.com.pl

Patrycja Zamachowska
telefon:+48 618 604 933
kom.:+48 506 385 449
e-mail: p.zamachowska@aastudio.com.pl

Krzysztof Góra
telefon:+48 618 604 911
kom.:+48 501 330 654
e-mail: krzysztof@aastudio.com.pl

Bartosz Szałata
telefon:+48 618 604 922
kom.:+48 507 046 531
e-mail: bartek@aastudio.com.pl

Jan Kałasznikow
kom.:+48 531 285 443
e-mail: j.kalasznikow@aastudio.com.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AA Studio Kombiko Bis sp. z o.o., ul. Ogrodowa 10
62-064 Plewiska
telefon:+48 61 651 76 76 
e-mail: info@aastudio.com.pl  

wtf

Stoiska targowe