banner

Oklejanie samochodów i witryn sklepowych

Dobrze oznakowany samochód firmowy jest bardzo dobrą formą reklamy oraz ważnym elementem identyfikacji firmy na rynku. Odpowiednie oklejanie samochodów pozwala na dotarcie do szerokiego grona osób, które tworzą uczestnicy ruchu drogowego. A oklejanie witryn sklepowych jest poniekąd koniecznością. Osoby, które prowadzą działalność, powinny zadbać o widoczne oznakowanie swojej firmy.

Pełna kontrola

W naszej firmie okleimy grafiką lub wydrukami każdy pojazd oraz przygotujemy projekt graficzny, który usatysfakcjonuje każdego klienta. W pracy nad wzorami wydruków stawiamy na indywidualne dopasowanie do potrzeb zleceniodawcy. Nasi pracownicy, zajmujący się przygotowaniem projektu, każdy krok swojej pracy będą konsultować z klientem. Macie Państwo gwarancję, że otrzymacie produkt, w pełni spełniający Wasze oczekiwania. Oklejanie wykonywane jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

W ofercie naszych usług znajduje się usługa oklejania witryn sklepowych wydrukami, jak również foliami ciętymi techniką ploterową. Zapewnimy Państwu materiały, które będą gwarancją odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne. Do oklejania samochodów i witryn sklepowych używamy wydruków solwentowych.

Nasza firma zajmuje się także produkcją banerów reklamowych oraz tworzeniem zabudów targowych.

wtf

Stoiska targowe