banner

Wydruki reklamowe – tablice

Tablice reklamowe wolnostojące lub podwieszane to najpopularniejsze formy reklamy. W ofercie naszej firmy można znaleźć różne rodzaje tablic reklamowych – te najprostsze, wykonywane na blasze, jak również konstrukcje stalowe wolnostojące z elementami grafiki przestrzennej, o różnych wielkościach. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu odpowiednich materiałów trwałość i estetyka naszych produktów usatysfakcjonuje każdego klienta. Możliwości technologiczne umożliwiają nam wykonywanie grafik na naszych tablicach reklamowych technologią druku oraz foliami ciętymi. Dokładniejszych informacji i porad udzielą Państwu pracownicy naszej firmy.

Indywidualne dopasowanie wydruków

Wydruki możemy aplikować na różnego rodzaju podłoża (płyty PVC, blachy, dibond). Na życzenie klienta możemy je zabezpieczyć laminatem ochronnym, co znacząco wpłynie na jego trwałość. Wykonujemy także usługi montażu i demontażu konstrukcji reklamowych na terenie całej Polski.

To jednak nie wszystkie usługi, których wykonania podejmuje się nasze studio reklamowe. Przez oferowane produkty pomożemy w budowaniu Państwa marki na rynku. Gwarantujemy współpracę ze specjalistami.

Tablice reklamowe na stoiskach targowych

Możemy też zaprojektować tablice reklamowe lub tablice informacyjne, które będą elementem wyposażenia zamówionego u nas stoiska targowego. Nasza firma zajmuje się m.in. tworzeniem banerów reklamowych i wykonywaniem systemowej zabudowy stoisk dla klientów reprezentujących różne branże. Nie musicie się Państwo martwić o odpowiednie przygotowanie stoiska targowego – wszystkim zajmiemy się my.

wtf

Stoiska targowe