banner

Gięcie pleksi

Giętarka do pleksi jest kolejnym urządzeniem w naszym parku maszynowym, dzięki której możemy wyginać płyty pleksi o różnych grubościach. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 1000 mm. Gięcie pleksi umożliwia między innymi wykonywanie takich elementów jak np. stojaki na ulotki, wizytowniki, ekspozytory itp. Są to akcesoria bardzo chętnie zamawiane przez firmy, służące do prezentacji materiałów reklamowych. Wizytowniki i stojaki na ulotki są też niezbędnym elementem wyposażenia stoisk targowych. Projektowaniem i budową takich stoisk zajmuje się nasza firma.

Dołożymy wszelkich starań, aby stoiska targowe Państwa firmy prezentowały się atrakcyjnie. Znalezienie przepisu na zaciekawienie potencjalnych klientów podczas targów biznesowych, a następnie wykorzystanie go, z pewnością będzie mieć pozytywny efekt marketingowy. Zapewniamy dopasowanie produktów do potrzeb Państwa firmy.

W zakresie oferty naszego studia reklamy mieści się także m.in. produkcja wydruków na oklejanie samochodów i wytwarzanie liter blokowych podświetlanych. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji.

wtf

Stoiska targowe