banner

Litery 3D, stydodyr i świetlne

Litery 3D to szykowna i oryginalna forma reklamy. Eksponowane wewnątrz, np. w biurze, oraz na zewnątrz – na elewacji, stanowią o eleganckim wyglądzie logo każdej firmy. Napisy wykonane z liter 3D mogą być też ciekawą ozdobą stoisk targowych, których projektowaniem i wykonaniem również zajmuje się nasza firma. Doświadczenie, które zdobyliśmy w czasie pracy przy stoiskach wystawienniczych, z powodzeniem wykorzystujemy w działalności studio reklamy.

Produkujemy litery przestrzenne dowolnego kształtu i rozmiaru. W naszej ofercie posiadamy znaki i litery 3D ze styroduru, pleksi, dibondu lub PVC. Litery z pleksi dostępne są w różnych kolorach, litery ze styroduru malujemy w zależności od potrzeby farbami wewnętrznymi lub elewacyjnymi. Elementy cięte z dibondu oklejamy foliami samoprzylepnymi. Wykonujemy również litery blokowe podświetlane oświetleniem LED.

Litery przestrzenne – rodzaje:

Litery przestrzenne możemy wyprodukować z:

  • pleksi kolorowego i bezbarwnego,
  • styroduru,
  • dibondu itp.,
  • PVC.

Oferta studia reklamowego

Proponujemy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie produkcji różnych form reklamowych. Jeżeli potrzebujecie Państwo pylonów reklamowych, wspomnianych liter 3D, lub szukacie firmy, która może się zająć oklejaniem samochodów, to AA Studio Kombiko będzie dobrym wyborem. Wykorzystamy najnowsze zdobycze technologii, by wyróżnić Państwa działalność w danej branży. Nasze studio reklamowe wykorzystywane jest także w czasie pracy nad stoiskami targowymi.

wtf

Stoiska targowe